Viktorka hledá nové talenty! Rozjíždí brankářskou akademii

Viktorka hledá nové talenty! Rozjíždí brankářskou akademii
14.10.2016 Žádné komentáře NOVINKY webadmin

28. 10. 2014 14:58

FC Viktoria Plzeň otevírá brankářskou akademii pro všechny malé brankáře. Nový projekt odstartuje v listopadu a tréninky budou pokračovat i na jaře.

Plzeňská fotbalová Viktorka přichází s dalším novým projektem pro malé fotbalisty. Spolu s náborovými tréninky pro nejmenší fotbalisty otevře v listopadu i speciální brankářskou akademii pro nejmenší gólmany. Ti se dostanou do péče specialistů.

Fotbalová Viktorka Plzeň už před časem přišla s novým projektem náborových tréninků pro malé fotbalisty. Tréninky budou probíhat od listopadu (podrobnosti čtěte v článku zde).

Teď přichází klub s dalším projektem. Brankářskou akademií, která začne fungovat také od příštího měsíce. „FC Viktoria Plzeň otevírá brankářskou akademii, do které se může přihlásit každý mladý brankář, co si chce vyzkoušet gólmanské tréninky, které probíhají v západočeském ligovém klubu. Všichni účastníci budou rozděleni dle věkové kategorie na dvě skupiny. Tréninky budou zaměřené na rozvoj schopností všech brankářů mládežnických kategorií bez ohledu na klubovou příslušnost, které fotbal baví a chtějí se neustále zlepšovat,“ láká klub.

Tréninky budou probíhat v několika vlnách. První se uskuteční 17. listopadu odpoledne na hřišti 33. základní školy na Skvrňanech v Plzni. Další tréninky budou ještě během listopadu a následovat budou jarní cykly v dubnu a v červnu.

Rodiče malých gólmanů se musí předem přihlásit, ke stažení je přihláška zde. Vyplněné přihlášky se pak posílají na e-mail trenéra brankářů U11 až U14.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

FOTO: ilustrační, FCVP

O autorovi

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..